FIGI What’s Up with Vintage Samplers?

What’s Up with Vintage Samplers neemt je mee in de wereld van oude samplers, waarbij interviews onthullen waarom producers zoals DMX Krew en Italo Brutalo nog steeds kiezen voor de authentieke, warme sound.
€ 29,00
Incl. BTW
Op voorraad
Op werkdagen voor 17u besteld, morgen bezorgd*
Of direct ophalen in Haarlem
FIGI What’s Up with Vintage Samplers? Buitenkant
FIGI What’s Up with Vintage Samplers? Buitenkant FIGI What’s Up with Vintage Samplers? Binnenkant
Tone's Choice
Nieuw!
  • Grote voorraad, snelle levering
  • Fysieke showroom in Haarlem
  • Retourneren kan ook in de winkel
  • Bijna altijd direct een expert aan de lijn

Productinformatie FIGI What’s Up with Vintage Samplers?

"We kennen Vijay al jaren. Toen hij vroeg of we zijn eerste zine wilden verkopen, hoefden we daar dus niet lang over na te denken. Op elke pagina zie je zijn passie voor samplers terug. De zine is nerdy en eerlijk, en zit vol kennis die je nergens anders zo vindt. We zijn er echt fan van en trots dat hij bij ons in de winkel ligt."

Team ToneControl

FIGI What’s Up with Vintage Samplers? is een kleurrijke A5-zine van 72 pagina’s die jou meeneemt in de wereld van vintage samplers. Met interviews van bekende namen als DMX Krew, Italo Brutalo, Space Dimension Controller en DJ Beukeboom ontdek je hoe zij hun MPC1000 en AKAI samplers gebruiken in studio en op het podium. Benieuwd waarom zoveel producers nog steeds kiezen voor die old school aanpak? Dit boek legt uit hoe samplers werken, wat swing doet en waarom de AKAI MPC2000XL zo’n unieke sound heeft. Perfect voor iedereen die vintage muziekproductie wil begrijpen of zelf die analoge warmte in de DAW wil creëren.

FIGI What’s Up with Vintage Samplers? is een must-have voor producers, DJs en muziekliefhebbers die graag meer willen weten over de charme van oude samplers. Het is een leuk, nerdy boek dat je makkelijk meeneemt van een intens weekend clubben naar nieuwe inspiratie in je muziek. Met achtergrondinformatie van Vijay Weemhoff, een ervaren artiest en producer, heb je een authentieke en diepgaande blik op vintage gear in handen. Zoek jij een bijzonder cadeau of wil je zelf je kennis over vintage samplers uitbreiden? Dan is dit boek precies wat je zoekt.

  • Auteur: Vijay Weemhoff (FIGI)

  • Taal: Engels

  • Pagina's: 72 full-color pagina's

  • Formaat: A5

Heb jij de

FIGI What’s Up with Vintage Samplers?


Elders goedkoper gezien?!


Laat het ons weten en we doen een voorstel

Reviews
Onder alle inzenders van een review verloten wij iedere maand een waardebon t.w.v. 25 euro! Schrijf een review
Video FIGI What’s Up with Vintage Samplers?