Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2

Een plug-and-play pre-mounted headshell element met een spherische naald? De Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2 is een perfecte optie voor de professionele DJ!
€ 130,00
Incl. BTW
Levertijd: 5 werkdagen (afh. van leverancier)*
Of ophalen zodra binnen voor € 125,00
Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2 main angle
Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2 main angle Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2 back angle Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2 bottom
  • Grote voorraad, snelle levering
  • Fysieke showroom in Haarlem
  • Retourneren kan ook in de winkel
  • Bijna altijd direct een expert aan de lijn

Productinformatie Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2

De Ortofon VNL TRIX Premounted on SH-2 is een professionele DJ-cartridge die direct klaar is voor gebruik dankzij de voorgeïnstalleerde headshell. Met een spherische oftewel bolvormige stylus gemonteerd op een stijve aluminium draagvleugel en Ortofons exclusieve rubberophanging levert dit elementje een krachtige, duidelijke geluidsweergave met een hoge uitgangsspanning van 10 mV en een uitstekend trackingvermogen van 100 µm, waardoor hij stevig in de groef blijft bij intensief scratch- en back-cue-gebruik. De fluorescerende witte stylus maakt het snel en makkelijk om cue-punten te vinden, ook in een donkere clubomgeving.

Dankzij de SH-2 BLACK headshell is deze cartridge ideaal voor DJ’s die een plug-and-play-oplossing willen zonder gedoe met montage of afstelling. De universele headshell biedt stabiliteit en duurzaamheid en zorgt voor een naadloze integratie met verschillende draaitafels. Daarnaast is de VNL TRIX volledig compatibel met verwisselbare VNL-styli, zodat je je setup kunt aanpassen naar jouw voorkeur.

  • Output voltage at 1 kHz, 5cm/sec: 10 mV
  • Tracking ability at 315Hz: 100 μm
  • Cantilever material: Aluminium
  • Stylus type: Spherical
  • Stylus tip radius: R 18 μm
  • Stylus suspensionL: Ortofon exclusive
  • Coil system: Quad coils
  • Coil wire material: OFC
  • Channel separation at 1 kHz: 22 dB
  • Frequency response 20 Hz - 20 kHz: +/-3 dB
  • Dynamic lateral compliance: 12 μm/mN
  • Recommended tracking force: 4.0 grams
  • Recommended load resistance: 47 KΩ
  • Premounted cartridge weight: 17 grams
  • Cartridge colour: Black
  • Stylus colour: White
  • Replacement stylus: Stylus VNL TRIX

Heb jij de

Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2


Elders goedkoper gezien?!


Laat het ons weten en we doen een voorstel

Reviews
Onder alle inzenders van een review verloten wij iedere maand een waardebon t.w.v. 25 euro! Schrijf een review
Video Ortofon VNL TRIX pre-mounted on SH-2