Thorn Audio Thorn.Audio Splines Black

Thorn Audio Splines Black laat je met één module vloeiende spanningscurves maken die in een loop draaien, perfect voor verrassende geluidsexperimenten zonder gedoe met knoppen. Zo geef je je Eurorack een creatieve boost met minimale ruimte.
€ 359,00
Incl. BTW
Levertijd: 5 werkdagen (afh. van leverancier)*
Of ophalen zodra binnen voor € 353,00
Voorkant
Voorkant Hero Shot Achterkant
Nieuw!
  • Grote voorraad, snelle levering
  • Fysieke showroom in Haarlem
  • Retourneren kan ook in de winkel
  • Bijna altijd direct een expert aan de lijn

Productinformatie Thorn Audio Thorn.Audio Splines Black

Thorn Audio Thorn.Audio Splines Black is een veelzijdige Eurorack module die de mogelijkheden van je setup flink uitbreidt. Deze visual vector curve generator werkt als een wavetable VCO, LFO, step sequencer of envelope generator en heeft een breed frequentiebereik. Met zestien configureerbare nodes creëer je vloeiende spanningscurves die je helemaal naar wens aanpast via parameters als Tension, Continuity en Bias. Dankzij de ingebouwde quantizer en de mogelijkheid om frequenties te laden vanuit .scl-bestanden, werkt deze module perfect voor precieze toonladders en timing. De sync input en clipping opties zoals wavefolding maken het ook een creatieve tool voor unieke sound design toepassingen.

Thorn Audio Thorn.Audio Splines Black is compact en licht, ideaal voor zowel studio als tour setups. De ingebouwde rolling oscilloscope voor iedere CV input geeft je direct visuele controle over je signalen. Firmware-updates en het beheren van quantizer scales gaat eenvoudig via de USB-C poort aan de voorkant. Wil jij een Eurorack module die meerdere rollen combineert en veel creatieve vrijheid biedt? Dan is deze module een slimme keuze voor jouw modular synth collectie.

  • Ingangen/uitgangen

    • Output res.: 1-16 bits

    • Output sample rate: 192 kHz

    • Output voltage range: ±5v

    • CV input res.: 12 bits

    • CV input sample rate: 1 kHz

    • CV voltage range: ±5v

    • Trigger duration: 7 ms

    • Input trigger: 0-5v

  • Voeding

    • +12v: 50mA/170mA

    • -12v: 50mA

    • 5v: 170mA/0mA (5v source switchable)

  • Afmetingen

    • Diepte: 31 mm

    • Breedte: 10 hp

    • Hoogte: 3 u

Heb jij de

Thorn Audio Thorn.Audio Splines Black


Elders goedkoper gezien?!


Laat het ons weten en we doen een voorstel

Reviews
Onder alle inzenders van een review verloten wij iedere maand een waardebon t.w.v. 25 euro! Schrijf een review